MegaPower - це потужне і надійне рішення по забезпеченню і енергозабезпечення плати. Регулятор напруги може впоратися з вхідним напругою від 6V до 15V постійного струму. Вихідна сила струму для 5V - близько 1A, для 3.3V - 1A. З таким живленням Ви можете нарощувати Ваші проекти енерго-витратними модулями і бути впевненими в стабільності енергозабезпечення.

За функціоналом плата схожа з ArduinoMega 2560, і використовує оригінальний чіпи Atmel ATmega 2560 (16 МГц тактова частота).

MegaPower UNO - підключається до комп'ютера по microUSB кабелю.

Ви можете живити плату через MicroUSB (5V) або через роз'єм живлення 6-15V, (звертаємо увагу, що чим вище вхідна напруга тим нижче виходить сила струму). Що забезпечить потужним і надійним живленням будь-яке Ваше проект.

Загальні відомості

на відміну від всіх попередніх плат, які використовували FTDI USB мікроконтролер для зв'язку з USB, новий Ардуіно Unoіспользует мікроконтролер ATmega8U2.

"Uno"перекладається як один з італійського і розробники тим самим натякають на прийдешній вихід Arduino 1.0. Нова плата стала флагманом лінійки плат Ардуіно.

Характеристики

МикроконтроллерATmega328

Робоча напруга5 В

Вхідна напруга (рекомендований)7-12 В

Вхідна напруга (граничне)6-20 В

Цифрові Входи/Виходи14 (6 з яких можуть використовуватися як виходи ШІМ)

Аналогові входи6

Постійний струм через вхід/вихід40 мА

Постійний струм для виведення 3.3 В50 мА

Флеш-пам'ять32 Кб (ATmega328) з яких 0.5 КБ використовуються для завантажувача

ОЗУ2 КБ (ATmega328)

EEPROM1 Кб (ATmega328)

Тактова частота16 МГц

живлення

Arduino Uno може отримувати живлення через підключення USB або від зовнішнього джерела живлення. Джерело живлення вибирається автоматично.

Зовнішнє живлення ( НЕ USB) може подаватися через перетворювач напруги AC/DC (блок живлення) або акумуляторною батареєю. Перетворювач напруги підключається за допомогою роз'єму 2.1 мм з центральним позитивним полюсом. Провід від батареї підключаються до висновків Gnd і Vin роз'єму живлення.

платформа може працювати при зовнішньому живленні від 6 В до 20 В. при напрузі живлення нижче 7 В, висновок 5V може видавати менше 5 В, при цьому платформа може працювати нестабільно. При використанні напруги вище 12 В регулятор напруги може перегрітися і пошкодити плату. Рекомендований діапазон від 7 В до 12 В.

Висновки живлення:

VIN. Вхід використовується для подачі живлення від зовнішнього джерела (за відсутності 5 В від роз'єму USB або іншого регульованого джерела живлення). Подача напруги живлення відбувається через даний висновок.

5V. Регульований джерело напруги, що використовується для живлення мікроконтролера і компонентів на платі. живлення може подаватися від виведення VIN через регулятор напруги, або від роз'єму USB, або іншого регульованого джерела напруги 5 В.

3V3. Напруга на виводі 3.3 В генерується вбудованим регулятором на платі. Максимальне споживання струму 50 мА.

GND. Висновки заземлення.

Пам'ять

Микроконтроллер ATmega328 має 32 кБ флеш пам'яті, з яких 0.5 кБ використовується для зберігання завантажувача, а також 2 кБ ОЗУ (SRAM) і 1 Кб EEPROM. (яка читається і записується за допомогою бібліотеки EEPROM).

Входи і Виходи

Кожен з 14 цифрових висновків Uno може налаштований як вхід або вихід, використовуючи функції pinMode (), digitalWrite (), іdigitalRead (),. Висновки працюють при напрузі 5 В. Кожен висновок має навантажувальний резистор (за замовчуванням відключений) 20-50 кОм і може пропускати до 40 мА. Деякі висновки мають особливі функції:

Послідовна шина : 0 (RX) і 1 (TX). Висновки використовуються для отримання (RX) і передачі (TX) даних TTL. Дані висновки підключені до відповідних висновків мікросхеми послідовної шини ATmega8U2 USB-to-TTL.

Зовнішнє переривання: 2 і 3. Дані висновки можуть бути налаштовані на виклик переривання або на молодшому значенні, або на передньому чи задньому фронті, або при зміні значення. Детальна інформація знаходиться в описі функції attachInterrupt ().

ШІМ: 3, 5, 6, 9, 10, і 11. Будь-який з висновків забезпечує ШІМ з роздільною здатністю 8 біт за допомогою функцііanalogWrite ().

SPI: 10 (SS), 11 (MOSI), 12 (MISO), 13 (SCK). За допомогою даних висновків здійснюється зв'язок SPI, для чого використовується бібліотека SPI.

LED: 13. вбудований світлодіод, підключений до цифрового висновку 13. Якщо значення на виведення має високий потенціал, то світлодіод горить.

На платформі Uno встановлені 6 аналогових входів (позначених як A0 .. A5), кожен дозволом 10 біт (тобто може приймати 1024 різних значення). Стандартно висновки мають діапазон вимірювання до 5 В щодо землі, проте є можливість змінити верхню межу за допомогою виведення AREF і функції analogReference (). Деякі висновки мають додаткові функції:

I2C: 4 (SDA) і 5 (SCL). За допомогою висновків здійснюється зв'язок I2C (TWI), для створення якої іспользуетсябібліотека Wire.

Додаткова пара висновків платформи:

AREF. Опорна напруга для аналогових входів. Використовується з функцією analogReference ().

Reset . Низький рівень сигналу на виводі перезавантажує мікроконтролер. Зазвичай застосовується для підключення кнопки перезавантаження на платі розширення, що закриває доступ до кнопки на самій платі Arduino.

Зв'язок

На платформі Arduino Uno встановлено кілька пристроїв для здійснення зв'язку з комп'ютером, іншими пристроями Arduino або микроконтроллерами. ATmega328 підтримують послідовний інтерфейс UART TTL (5 В), здійснюваний висновками 0 (RX) і 1 (TX). Встановлена ​​на платі мікросхема ATmega8U2 направляє даний інтерфейс через USB, програми на стороні комп'ютера"спілкуються"з платою через віртуальний COM порт. Прошивка ATmega8U2 використовує стандартні драйвера USB COM, ніяких стороніх драйверів не потрібно, але на Windows для підключення потрібно файл ArduinoUNO.inf. Моніторинг послідовної шини (Serial Monitor) програми Arduino дозволяє посилати і отримувати текстові дані при підключенні до платформи. Світлодіоди RX і TX на платформі будуть мигати при передачі даних через мікросхему FTDI або USB підключення (але не при використанні послідовної передачі через висновки 0 і 1).

Бібліотекою SoftwareSerial можливо створити послідовну передачу даних через будь-який з цифрових висновків Uno.
ATmega328 підтримує інтерфейси I2C (TWI) і SPI. В Arduino включена бібліотека Wire для зручності використання шини I2C.

Програмування

Платформа програмується за допомогою ПЗ Arduino. З меню Tools>Board вибирається «Arduino Uno» (згідно зі встановленим микроконтроллеру).

Микроконтроллер ATmega328 поставляється з записаним завантажувачем, що полегшує запис нових програм без використання зовнішніх программаторов. Зв'язок здійснюється оригінальним протоколом STK500.

Є можливість не використовувати завантажувач і запрограмувати мікроконтролер через висновки ICSP (внутрішньосхемне програмування).

Автоматична (програмна) перезавантаження

Uno розроблена таким чином, щоб перед записом нового коду перезавантаження здійснювалася самою програмою Arduino на комп'ютері, а не натисканням кнопки на платформі. Одна з ліній DTR мікросхеми ATmega8U2, керуючих потоком даних (DTR), підключена до висновку перезавантаження микроконтроллеру ATmega328 через 100 нФ конденсатор. Активація даної лінії, тобто подача сигналу низького рівня, перезавантажує мікроконтролер. Програма Arduino, використовуючи цю функцію, завантажує код одним натисканням кнопки Upload в самому середовищі програмування. Подача сигналу низького рівня по лінії DTR скоординована з початком запису коду, що скорочує таймаут завантажувача.

Функція має ще одне застосування. Перезавантаження Uno відбувається кожного разу при підключенні до програми Arduino на комп'ютері з ОС Mac X або Linux (через USB). Наступні півсекунди після перезавантаження працює завантажувач. Під час програмування відбувається затримка декількох перших байтів коду, щоб уникнути отримання платформою некоректних даних (всіх, окрім коду нової програми). Якщо проводиться разова налагодження скетчу, записаного в платформу, або введення будь-яких інших даних при першому запуску, необхідно переконатися, що програма на комп'ютері очікує протягом секунди перед передачею даних.

На Uno є можливість відключити лінію автоматичної перезавантаження розривом відповідної лінії. Контакти мікросхем з обох кінців лінії можуть бути з'єднані з метою відновлення. Лінія маркована «RESET-EN». Вимкнення автоматичного перезавантаження також можливо підключивши резистор 110 Ом між джерелом 5 В і даною лінією.

Струмовий захист роз'єму USB

В Arduino Uno вбудований самовостанавлівающійся запобіжник (автомат), що захищає порт USB комп'ютера від струмів короткого замикання і надструмів. Хоча практично всі комп'ютери мають подібний захист, тим не менш, цей запобіжник забезпечує додатковий бар'єр. Запобіжник срабативат при проходженні струму більше 500 мА через USB порт і розмикає ланцюг до тих поки нормальні значення струмів НЕ будуть відновлено.

Фізичні характеристики

Характеристики:

 • ATMega328-AU
 • 5 В
 • цифрові входи/виходи:14
 • аналогові входи:8
 • постійний струм через вхід/вихід:40 мА
 • flash - пам'ять:32 КБ з яких 0.5 КБ використовуються для завантажувача
 • вхідна напруга (рекомендований):6 -15 В
 • озу - sram:8 Кб
 • незалежна пам'ять eeprom:4 КБ
 • тактова частота:16 МГц
 • кількість шим:6
 • довжина х ширина х висота:101,6 × 53
 • вага в грамах:6
 • використовуються загрузчиком:8 КB
 • чіп комунікації:
 • вихідний струм:1 А
Arduino плати
використовуються загрузчиком 8 КB
вихідний струм 1 А
кількість ШІМ 6
чіп комунікації CH340G
мікроконтролер ATMega328-AU
робоча напруга 5 В
Вхідна напруга (рекомендований) 6 -15 В
Цифрові Входи / Виходи 14
аналогові входи 8
Постійний струм через вхід / вихід 40 мА
Flash - пам'ять 32 Кб из которых 0.5 Кб используются для загрузчика
ОЗУ - SRAM 8 Кб
Незалежна пам'ять EEPROM 4 Кб
Тактова частота 16 МГц
загальні
Вага в грамах 6
Довжина х Ширина х Висота 101,6 × 53

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
 • 660.0 грн

 • Ціна в бонусних балах: 1000
 • Виробник: RobotDyn
 • Модель: 22144
 • Бонусні бали: 20.00
 • Наявність: На складі

Рекомендовані товари

Плата розширення для Nano I / O Shield

Плата розширення для Nano I / O Shield

Arduino Nano I/O Shield - це плата розширення для зручного підключення периферії до Arduin..

118.8 грн

Драйвер двигуна L293 здвоєний

Драйвер двигуна L293 здвоєний

 Шілд Motor Shield 2xL293 призначений для додавання плати Arduino можливості управлін..

128.0 грн 132.0 грн

Підставка пластикова для Arduino UNO і макетної плати BB-400х400 тонка

Підставка пластикова для Arduino UNO і макетної плати BB-400х400 тонка

Дана підставка дозволяє закріпити на собі більшість видів Arduino у формфакторі UNO і беспраечную ма..

60.0 грн

Плата розширення I / O для Arduino Nano V3 RobotDyn

Плата розширення I / O для Arduino Nano V3 RobotDyn

Arduino Nano I/O Shield - це плата розширення для зручного підключення периферії до Arduin..

213.4 грн 220.0 грн

Плата розширення Arduino Nano I / O v.3 Червона

Плата розширення Arduino Nano I / O v.3 Червона

Arduino Nano I/O Shield - це плата розширення для зручного підключення периферії до Arduin..

118.8 грн

Модуль драйвер двигуна L293D

Модуль драйвер двигуна L293D

Модуль драйвер двигуна L293D призначений для управління кроковим або колекторним двигуном невеликої ..

61.6 грн

Модуль драйвер двигуна L293D. Чорна плата

Модуль драйвер двигуна L293D. Чорна плата

Модуль драйвер двигуна L293D призначений для управління кроковим або колекторним двигуном невеликої ..

110.0 грн