GY-291 - трехосевой акселерометр на чіпі ADXL345

GY-291модуль трёхосевого акселерометра ADXL345

ADXL345 - це мініатюрний, тонкий, малопотребляющій трехосевой акселерометр з високою роздільною здатністю (13 біт) і діапазоном вимірювання до ± 16 g.

Цифрові результати вимірювання представляються у вигляді 16-розрядних чисел в додатковому коді і доступні через цифрові інтерфейси SPI (трьох- або чьотирьох) або I2C. ADXL345 добре підходить для застосування в мобільних пристроях. Модуль здатний вимірювати статичну прискорення, викликане гравітацією, в задачах визначення відхилення, а також динамічне прискорення, викликане рухом або ударами. Висока роздільна здатність ADXL345 (4 · 10-3 g/LSB) дозволяє вимірювати зміни відхилення менш ніж на 1.0 °. Мікросхема має декілька спеціалізованих функціональних блоків. Блок детектування активності і неактивності дозволяє виявляти наявність або відсутність руху, а також перевищення прискоренням уздовж будь-яких осей встановлюється користувачем рівня.

Детектор торкань виявляє одноразові і подвійні торкання в будь-якому з напрямів. Детектор вільного падіння визначає, чи знаходиться пристрій в стані падіння. Вихідні сигнали цих функціональних блоків можуть виводитися в індивідуальному порядку на будь-який з двох вихідних висновків переривань. Інтегрований буфер FIFO на 32 елемента може бути використаний для зберігання даних в цілях мінімізації втручання з боку хост-процессора.Режіми зниженого енергоспоживання дозволяють реалізувати інтелектуальне управління живленням системи з виявленням перевищення порогового значення і проведенням вимірів прискорення при вкрай низькій розсіюється.

датчики
діапазон вимірів ± 2g ± 16g
чіп акселерометра ADXL345
інтерфейс управління I2C, SPI
загальні
робоча напруга 3...5 В
споживаний струм 400 мкА

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
  • 80.0 грн
  • 64.0 грн

  • Ціна в бонусних балах: 194
  • Виробник: Noname
  • Модель: 48793
  • Бонусні бали: 3.00
  • Наявність: На складі

Теги: <p class ="attr_head">Характеристики:</p><ul class ="attr_list"><li class ="attr_point"><span class ="attr_name"> ;робоча напруга:</span><span class ="attr_value">3 ... 5 В</span></li><li class ="attr_point"><span class ="attr_name">споживаний струм:</span><span class ="attr_value">400 мкА</span></li><li class ="attr_point"><span class ="attr_name">інтерфейс управління:</span><span class ="attr_value">I2C, SPI</span></li><li class ="attr_point"> ;<span class ="attr_name">діапазон виміру:</span><span class ="attr_value">± 2g ± 16g</span></li><li class =" ;attr_point"><span class ="attr_name">чіп акселерометра:</span><span class ="attr_value">ADXL345</span></li></ul>