Термінальний адаптер для модуля Arduino Nano V3.0використовується для підключення до контролера типорозміру Arduino Nano (повна сумісність з контролером версії 3.0) різних периферійних пристроїв (зовнішніх датчиків, виконавчих механізмів, перетворювачів, модулів, драйверів) за допомогою провідників. Це реалізується за рахунок: збільшення робочого простору, можливості використання клем-затискачів для закріплення провідників, можливості використовувати провідники більшого перетину.

Для використання термінального модуля Arduino Nano V3.0 потрібно, спочатку його зібрати. За замовчуванням модуль йде в розібраному вигляді. Спочатку потрібно смонтірвоать стійки для контролера і за допомогою пайки закріпити їх. Потім потрібно встановити клеми затискачі і за допомогою пайки закріпити їх. Після цього потрібно підключити до модуля контролер типорозміру Arduino Nano, так, щоб збіглася маркування контактів на контролері і на модулі. Потім потрібно до клем-затискачів адаптера підключити периферійні пристрої, подати живлення, запрограмувати контролер і починати роботу.&Amp;nbsp;

Адаптер повністю сумісний з контролером Arduino Nano V3.0, але можливо підключити і контролери більш старих версій - це призведе до того, що аналогові входи A0 - A7 працюватимуть в зворотному порядку.

входи/виходи термінального модуля Arduino Nano V3.0 повністю і симетрично повторюють відповідні входи/виходи контролера типорозміру Arduino Nano. Адаптер має 30 клем-затискачів з позначенням: TX, RX, RST, GND, D2 - D13, 3V3, AREF, A0 - A7, 5V, RST, GND, VIN, які, при зібраному макеті будуть виконувати відповідні функції.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
  • 56.1 грн
  • 49.4 грн

  • Ціна в бонусних балах: 176
  • Виробник: Noname
  • Модель: 98772
  • Бонусні бали: 3.00
  • Наявність: На складі